Parking


Zakład Komunalny Gminy Oświęcim sp. z o.o. zarządza Parkingiem dla Zwiedzających KL Birkenau w Brzezince przy ulicy Męczeństwa Narodów.


Parking czynny jest przez wszystkie dni w roku za wyjątkiem 26 grudnia, 1 stycznia oraz pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych.

Oferujemy naszym klientom 153 miejsca postojowe, w tym 5 dla osób niepełnosprawnych pozwalające na bezpieczne parkowanie w wyznaczonych strefach zarówno autokarom, pojazdom typ bus, jak i samochodom osobowym. Firmy przewozowe regularnie korzystające z naszych usług w oparciu o zawartą umowę mogą dokonywać miesięcznych rozliczeń wjazdów.

Cennik:
Pojazd o wysokości do 2,40 m – 40,00 zł/dzień brutto
Pojazd o wysokości ponad 2,40 m – 80,00 zł/dzień brutto
Ceny obowiązują w godzinach 9.00-17.00. Natomiast po godz. 17.00 opłata wynosi dodatkowo 25,00 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę.
Szczegółowy cennik i regulamin dostępny w załączniku.

UWAGA:
W związku z opóźnieniem związanym z planowanym wprowadzeniem kart rabatowych dla stałych Klientów parkingu przy ulicy Męczeństwa Narodów w Brzezince od dnia 05 stycznia do 31 stycznia 2023 r wprowadzamy rabat w wysokości 25% dla wszystkich pojazdów korzystających z parkingu, tj:
- pojazdy do 2,4 metra - 30 zł/dzień brutto ,
- pojazdy powyżej 2,4 metra - 60 zł/dzień brutto .
Szczegółowy komunikat w załączniku.

Lokalizacja Parkingu: